Laureaci

L A U R  E A C I

NAGRODA MARSZAŁKA w kategorii obiekt użyteczności publicznej:

MIEJSKA I GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GŁUCHOŁAZACH

Inwestor: Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

Projektanci:  Antoni Domicz, M. i A. Domicz – pracownia architektury, Opole

WYRÓŻNIENIA w kategorii obiekt użyteczności publicznej:

  • CENTRUM PRZESIADKOWE W GOGOLINIE. ROZBUDOWA, PRZEBUDOWA I NADBUDOWA BUDYNKU DWORCA

Inwestor: Gmina Gogolin

Projektanci: Pracownia Architektury JAMS, Mariusz Sługocki, Opole

  • MUZEUM ZIEMI KOZIELSKIEJ W RAMACH PROJEKTU „ZACHOWANIE DZIEDZICTWA KULTURALNEGO KĘDZIERZYNA- KOŹLA POPRZEZ RENOWACJĘ, REWALORYZACJĘ I PRZEBUDOWĘ ZABYTKOWEGO KOMPLEKSU ZAMKOWEGO”

Inwestor: Gmina Kędzierzyn-Koźle

Projektanci: PROJEKT 3 Marek Pelc, RybniK

  • CENTRUM AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ W OPOLU

Inwestor: Gmina Opole

Projektanci: Pracownia Projektowa „PROJEKT STUDIO 2000” Beata Domińczyk- Łyśniewska, Opole, na podstawie koncepcji FRANTA&FRANTA ARCHITEKCI Sp. z o.o., Chorzów

  • PRZEBUDOWA SAL: WIDOWISKOWEJ I MAŁEJ SCENY W BRZESKIM CENTRUM KULTURY WRAZ Z UTWORZENIEM „SCENY KAMERALNEJ BCK”

Inwestor: Brzeskie Centrum Kultury

Projektanci:

  • ARCHITEKT LTD Sp. z o.o., Wrocław
  • AKAPIT BIURO PROJEKTOWE, Brzeg

Nagroda Internautów  w kategorii obiekt użyteczności publicznej

  • MODERNIZACJA BUDYNKU GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W DOBRZENIU WIELKIM

Inwestor: Gmina Dobrzeń Wielki

Projektanci:

  1. KG ARCHITEKCI Klaudia Gołębiowski, Dobrzeń Wielki
  2. Architektura&Wnętrza Anna Grabowska, Dobrzeń Mały

NAGRODA MARSZAŁKA w kategorii przestrzeń publiczna:

REWITALIZACJA TRAKTU SPACEROWEGO PRZY UL. MURKA W OLEŚNIE – REWITALIZACJA PROMENADY

Inwestor: Gmina Olesno

Projektanci: KREATOR Studio projektowe Elżbieta Błeszyńska, Pyskowice

WYRÓŻNIENIA w kategorii przestrzeń publiczna:

  • REWITALIZACJA MIASTA DOBRODZIEŃ – PRZEBUDOWA PLACU RYNKU

Inwestor: Gmina Dobrodzień

Projektanci: Pracownia Projektowa „ab studio”, Aleksander Bielak, Opole

  • REWITALIZACJA MIASTA KLUCZBORKA POPRZEZ PODNIESIENIE JAKOŚCI PRZESTRZENI PUBLICZNEJ ORAZ ZAPOBIEGANIE I PRZECIWDZIAŁANIE WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU

Inwestor: Gmina Kluczbork

Projektant: AT-ARCHITEKCI Andrzej Tatarek, Świerzów

  • UTWORZENIE I URZĄDZENIE SZLAKU GĄSEK NA TERENIE WSI GĄSIOROWICE -„SZLAK GĄSKI PRODUKTEM LOKALNYM GĄSIOROWIC”

Inwestor: Stowarzyszenie Odnowy Wsi Gąsiorowice

Projektant:

  1. Stowarzyszenie Odnowy Wsi Gąsiorowice (szlak)
  2. Michał Pronobis, Radoszyce (elementy rzeźbiarskie)
  • BUDOWA SCHRONISKA WRAZ Z WYBIEGIEM DLA DUŻYCH KOTÓW I KŁADKĄ PIESZĄ NAD AKWENEM

Inwestor: Gmina Opole

Projektant:

  1. Piotr Wojciechowski, Wrocław
  2. Jan Domin, Długomiłowice
  3. Wiesław Przywieczerski, Kędzierzyn-Koźle
  • BUDOWA WIELOKONDYGNACYJNEGO PARKINGU PODZIEMNEGO NA PLACU MIKOŁAJA KOPERNIKA W OPOLU WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM POWIERZCHNI PLACU

Inwestor: Gmina Opole

Projektant: JSK Architekci Sp. z o.o., Warszawa

  • PARK 800-LECIA Z EDUKACYJNYM PLACEM ZABAW DLA DZIECI I DOROSŁYCH. PARK 800-LECIA Z PLACEM ZABAW – I ETAP

Inwestor: Gmina Opole

Projektant: PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO TERENÓW ZIELENI „SZEŚĆ” MARCIN CZYŻOWSKI, Marek Wala, Marcin Czyżowski, Opole

  • PRZESTRZEŃ PUBLICZNA „PARK WIEJSKI W NIEWODNIKACH”

Inwestor: Gmina Dąbrowa

Projektant: Creed Sp. z o.o. Mateusz Szczygielski, Strzelce Opolskie

NAGRODA INTERNAUTÓW  w kategorii przestrzeń publiczna:

ROZWÓJ INFRASTRUKTURY SPORTOWO-REKREACYJNEJ KĄPIELISKA „BALATON” W DOBRZENIU WIELKIM

Inwestor: Gmina Dobrzeń Wielki  Projektanci: Ruszczak Architecture – Pracownia Architektury, Konrad Ruszczak, Krzysztof Denisiewicz, Mariusz Rencz, Opole